הנהלת האיגוד

שלום לכם!

אנו שמחים להציג בפניכם את האתר המחודש של האיגוד לתברואה. אנו חושבים שנכון וכדאי שהציבור יתוודע לתחומי העשייה שלנו ולאנשים העמלים בו למענכם, למרות שהאיגוד פועל מול הרשות העירונית ולא מול התושב באופן ישיר.

מה יש באתר?

תחומי העשייה והפעילות של האיגוד, שטח השיפוט ופריסת היישובים החברים בו, דרכי התמודדות עם המזיקים בשטחים הפתוחים, בנחלים ובכלל, תכניות חינוכיות, חדשות על הפעילות השוטפת של האיגוד וכן מידע על חברי מועצת האיגוד, המשמשים נציגי היישובים החברים בו.

בברכת גלישה מועילה ואיכות חיים טובה!

חיים פרידריך, יו"ר האיגוד
גולשים יקרים!

במהלך השנים שבהן אני מלווה את האיגוד כנציג ציבור מטעם עיריית רעננה, למדתי להכיר היטב את פועלו של האיגוד ואת השפעתו הרבה על איכות חיינו; הן בחיסול מוקדי היתושים בנחלים ובשטחים הפתוחים בין היישובים, הן בסיוע המקצועי לעמיתים ברשויות, הן בתוכנית הלימודית  - חינוכית שקנתה לה שם בעשרות בתי ספר ועוד.

כל הפעילות הברוכה הזאת מתבצעת בצנעה על ידי צוות עובדים קטן ומסור והעלאתו מחדש של האתר המשודרג של האיגוד היא אחת הדרכים להביא לידיעת הציבור עשייה ברוכה זאת.

בברכה,

אילן כהן, סגן יו"ר האיגוד
שלום לכם!

אנו שמחים להציג בפניכם את אתר האיגוד המשודרג והידידותי למשתמש ובו כל המידע הנדרש על האיגוד ופועלו.

למרות שהאיגוד אינו פועל באופן ישיר מול התושב אלא מול הרשות מצאנו לנכון לשדרג את האתר כדי להביא לידיעת הציבור את העשייה הרבה של האיגוד משום שלפעילות שלנו הן בנושא איתור והדברת יתושים בנחלים, או בשטחים הפתוחים בין היישובים, או בהדברת טוואי התהלוכה וכן בתוכניות החינוכיות שלנו, לכל אלה השפעה ישירה על כל אחת ואחד מיכם.

האתר אליו נכנסתם מאפשר חשיפה לתחומי פעילות האיגוד, שטח השיפוט ופריסת היישובים החברים בו, מידע חשוב על המזיקים והבעיות עימם אנו מתמודדים, חדשות על הפעילות השוטפת של האיגוד ועוד.

עוד ניתן למצוא באתר מידע על חברי מועצת האיגוד, שהם למעשה נציגי היישובים החברים בו.

בברכת גלישה מועילה,
רפי קדוש, ממלא מקום מזכיר האיגוד