חבר מועצת עיריית נתניה, חיים פרידריך, נבחר ליו"ר איגוד ערים שרון צפוני

חבר מועצת עיריית נתניה, חיים פרידריך, נבחר פה אחד ליו"ר איגוד ערים שרון צפוני לתברואה, זאת במסגרת ישיבת מועצת האיגוד והוא יחליף את היו"ר היוצא, רפי קדוש שמילא את התפקיד במשך 7 שנים ומשמש מזה כשנה מ"מ מזכיר האיגוד.חיים פרידריך יו"ר איגוד ערים שרון צפוני

 

היו"ר הנבחר, חיים פרידריך, איש עסקים, מסיים בימים אלה לימודי תואר שני במשפטים, ממונה כחבר מועצת העיר על ההתחדשות העירונית, על התיירות וחבר הוועדה לתכנון ובניה. נציג עיריית רעננה באיגוד, אילן כהן, ממשיך לפעול כסגן וממלא מקום יו"ר האיגוד.

בדבריו לחברי מועצת האיגוד הודה חיים פרידריך לרפי קדוש על פעילותו רבת ההישגים באיגוד ועל תרומתו הסגולית לנושא איכות החיים והסביבה באזור וזאת ביחד עם צוות העובדים הקטן והמסור. עוד ציין פרידריך כי הוא מתכוון לפעול להמשך קידום הנושאים העומדים בראש סדר יומו של האיגוד ובתוכם מתן מענה אזורי לבעיית פינוי הפסולת, שנמצאת על סדר היום ומעיקה על הרשויות החברות באיגוד.

איגוד ערים שרון צפוני הוקם במטרה לשמור על רמה ניאותה של איכות הסביבה ואיכות החיים באזורי הנחלים ומאגרי המים הקיימים בתחום האיגוד. מדובר בהתארגנות אזורית של הרשויות הנמצאות בחלק הצפוני של אזור השרון והוא כולל כחצי מיליון נפש הנפרשים על שטח של כ – 400,000 דונם. הרשויות החברות באיגוד הן: נתניה, רעננה, עמק חפר, לב השרון, חוף השרון, קדימה-צורן, תל מונד, פרדסיה, כפר יונה, אבן יהודה, זמר, אליכין.